O nas


DSC_0606ROBERT – założyciel zespołu „KRESS„, główny wokalista, akordeonista, klawiszowiec oraz wodzirej.
Dzięki swojemu temperamentowi i wieloletniemu doświadczeniu scenicznemu poprowadzi każdą imprezę. Zapewnia przy tym wszystkim gościom niezapomnianą, pełną wrażeń, kulturalną zabawę przy blasku magicznych efektów świetlnych.
Jego charakterystyczna i uniwersalna barwa głosu pozwala na wykonywanie wielu przebojów polskich i zagranicznych co wraz z bogatą gamą instrumentów daje profesjonalne brzmienie zespołu.
Posiada wykształcenie muzyczne w klasie perkusji. Jest założycielem i wykładowcą Akademii Perkusji dla dzieci i młodzieży.

 

DSC_0563Małgorzata – wokalistka
Swoją „karierę” wokalną rozpoczęła solowym występem na akademii z okazji Dnia Matki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Zaśpiewała wtedy polską wersją włoskiego utworu wykonywanego przez Robertino Loreti pt. Mamma . Dalsze działania obejmowały śpiew w chórze szkolnym, kościelnym, a następnie oprawa wokalna akademii szkolnych w liceum. Śpiew solowy w zespołach muzycznych towarzyszy jej od 18 roku życia. Jest samoukiem. Wyćwiczyła wokal do poziomu takich światowych sław jak Celine Dion, Whitney Houston czy Mariah Carey. Bez wątpienia operuje jednym z najlepszych wokali w lokalnym środowisku muzycznym.

Irek – akordeonista, laureat  konkursów akordeonowych, klawiszowiec, wokalista, specjalista od kulturalnej stojącej na wysokim poziomie zabawy z gośćmi podczas biesiady oraz oczepin weselnych, jego ogromne doświadczenie sceniczne poparte wykształceniem muzycznym pozwala na stworzenie  wielu ciekawych projektów, które w dużym stopniu uatrakcyjniają szaloną weselną zabawę.