Sprzęt


Oświetlanie i nagłośnienie eventów w Siedlcach i okolicy

 

Jedną z niezbędnych części doskonałej oprawy muzycznej przyjęć weselnych oraz innych uroczystości jest odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie eventów. Dbamy o to, aby każde wydarzenie w Siedlcach, a także całym regionie mazowieckim i nie tylko, w którym bierzemy udział, było wyjątkowe pod kątem wysokiej jakości dźwięku oraz oświetlenia.

Posiadamy stworzone przez amerykańską firmę Mackie nagłośnienie, dzięki któremu muzyka będzie brzmiała doskonale bez względu na wielkość pomieszczenia. Na mikserach Soundcraft i Yamaha szybko ustawimy odpowiednią głośność każdego mikrofonu oraz naszych instrumentów, tak aby słuchanie muzyki oraz przemawiających osób było jak najprzyjemniejsze. Wśród naszego sprzętu muzycznego warto wyróżnić akordeon Weltmeister, tamburyn oraz bęben marszowy Basix. Dysponujemy również dwoma instrumentami klawiszowymi – Yamaha SY 85 i Korg M1. Fanom ciepłego brzmienia jazzowego spodoba się saksofon altowy, na którym grę doskonale opanował Leszek.

W komplecie z pokaźnym sprzętem audio oferujemy także fantastyczne oświetlenie dające miły dla oka efekt. Wielokolorowe lasery oraz żarówki, reflektory i listwy LED wprowadzą na salę różnorodne i zmieniające się barwy. Do dyspozycji mamy również efekty świetlne Super Duo i T-rex, dzięki którym cały spektakl będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

występ zespołu Kress

Dysponujemy następującym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym:

SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY I OŚWIETLENIOWY:

Nagłośnienie amerykańskiej firmy MACKIE
HD1531
HD1801
Monitory odsłuchowe MACKIE THUMP 12
Mikser SOUNDCRAFT 12/2 SET K 
Mikser YAMAHA 102 C
Procesor vokalowy LEXICON MPX 550
Mikrofony vokalowe SHURE SM 58
INSTRUMENTY
Yamaha SY 85
Korg M1
Saksofon altowy Yamaha
Akordeon Weltmeister 
Bęben marszowy BASIX
Tamburyno
OŚWIETLENIE;
Lasery wielokolorowe
Par 56
T-rex
Listwy LED
Par LED
Super DUO 400W
Rampa do montażu efektów świetlnych 4,5m

Tak rozbudowany zestaw sprzętu i akcesoriów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować oświetlenie i nagłośnienie eventów do danego miejsca. Doskonale radzimy sobie w restauracjach, na salach weselnych oraz w plenerze. Zadbamy o wyjątkowy klimat, który wraz z oprawą muzyczną na długo utkwi w pamięci gości.